Bugun...Benim Gözümden Resim ve Fotoğraf Yarışmaları Için Başvurular Başladı


facebook-paylas
Tarih: 21-12-2022 02:13

Benim Gözümden Resim ve Fotoğraf Yarışmaları Için Başvurular Başladı

Süleymanpaşa Belediyesi geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik resim ve fotoğraf yarışması düzenliyor.

İlkokul öğrencilerine yönelik olarak Benim Gözümden Resim Yarışması ve ortaokul öğrencilerinin katılabileceği Benim Objektifimden Fotoğraf Yarışması için başvuru süreci başladı.

Benim Gözümden Resim ve Benim Objektifimden Fotoğraf Yarışması, Süleymanpaşa ilçesinde öğrenim gören ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin sosyal, kültürel, tarihsel ve sanatsal gelişimlerine katkı sağlamak, milli ve manevi değerlerle donatıp ülkesine katkı sunan, üretken bireyler olmalarına destek vermek amaçlarıyla düzenleniyor.

İLKOKUL VE ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ KATILABİLECEK

Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün katkılarıyla gerçekleştirilen yarışmalarda her sınıf için ayrı kategoriler belirlendi. Buna göre, ilkokul birinci sınıf öğrencileri “Benim Gözümden Bayrak”, ikinci sınıflar “Benim Gözümden Cami ve Ezan”, üçüncü sınıflar “Benim Gözümden Vatan Türkiye” ve dördüncü sınıflar da “Benim Gözümden Asker” temalı resimleri ile yarışmaya katılabilecekler.

Ortaokullarda ise kategoriler; beşinci sınıflar için “Benim Objektifimden Vatan Türkiye”, altıncı sınıflar için “Benim Objektifimden Cami ve Ezan”, yedinci sınıflar için “Benim Objektifimden Bayrak” ve sekizinci sınıflar için ise “Benim Objektifimden Asker” olarak duyuruldu.

BAŞVURU İÇİN SON TARİH 6 OCAK

Her iki yarışma için de son başvuru tarihinin 6 Ocak 2023 olduğu belirtilirken, yarışmalara katılmak isteyen öğrencilerin kendi okul müdürlüklerine başvuruda bulunabilecekleri ifade edildi. Yarışma koşulları ile ilgili her türlü bilgiye okul müdürlüklerinden ve Süleymanpaşa Belediyesi resmi internet sitesi www.suleymanpasa.bel.tr ile 0 282 259 59 59 numaralı Süleymanpaşa Belediyesi Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilecek.

Her iki yarışmada belirlenen dörder kategoride en iyi üç eser jüri tarafından belirlenecek. Dereceye giren eser sahibi öğrencilere ödül ve başarı belgesi verilecek.Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SÜLEYMANPAŞA Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

1

 

 

Murat Vakitçi 

Yazılarını Oku 

Köşeli-Yorum

Gündeme Dair

   

 

 

Kod Adam 

Yazılarını Oku 

Kod Sanattır

Teknoloji Dünyasında Yeni Gelişmeler

 

 

 

Leman Can 

Yazılarını Oku 

İş İnsanı - Yazar

Gündeme Dair

 

SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI