Bugun...

ARAMA SONUÇLARI

Aynı Firmaya Ait İki Beton Mikseri Kafa Kafaya Çarpıştı: 1 Ölü, 1 Ağır Yaralı
Bursa’da aynı firmaya ait iki beton mikseri kafa kafaya çarpıştı. Savrulan araçlardan biri yola, diğeri viyadüğe devrild..
Bursalı Firmadan Sahipsiz Hayvanlar İçin Anlamlı Destek Projesi
Bursa’da köpek maması ve kedi kumu üretimi gerçekleştiren firma, vatandaşların aldıkları her ürünün ‘Her Eve Bir Pati De..
75 Firmaya 5 Milyon Liranın Üzerinde Destek
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası, 2023 ilk 6 ayında Çerkezköy, Kapaklı ve Saray’da bulunan 75 firmaya 5 milyon 250 bin ..
Mekatronik Uzmanlık Programına Katılan Gençler, Firmaların Markajında
BEBKA ve Eskişehir Sanayi Odası işbirliğiyle yürütülen Mekatronik Uzmanlık Programı’ndan mezun olan gençler, firmalarla ..
Gayrimenkul Firmaları Kendi Finansmanını Geliştiriyor
İnşaat sektöründeki firmaların elini taşın altına koyarak finansman yöntemleri geliştirip, bunu da bankalarda modellemes..
Bursa 250 Büyük Firma Araştırması Başvuruları Başladı
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından 1997 yılından bu yana her yıl kamuoyuna sunulan “Bursa 250 Büyük Firma A..
(Düzeltme) Tekirdağda Basın Açıklaması Savaş Alanına Döndü: Gayrimenkul Sahipleri İle Firma Yetkilileri Arasında Arbede
Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesi Barbaros Mahallesi’nde bulunan bir sitedeki gayrimenkul sahipleri, sitedeki evlerine gir..
Tekirdağda Basın Açıklaması Savaş Alanında Döndü: Site Sakinleri İle Firma Yetkilileri Arasında Arbede
Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesi Barbaros mahallesinde bulunan bir sitenin sakinleri, sitedeki evlerine giremedikleri idd..
İnegölde Bir Yemek Firması 6 Ayrı Alanda Personel Alacak
İş arayan ve işvereni buluşturan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, bir firmanın 6 ayrı alanda erkek ve kadın personell..
Büyük Bütçeli Anket Şirketleri Yanıldı, Bursalı Firma Seçim Sonucunu Bildi
Türkiye’de Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi, sandıktan çıkan sonuçlara göre ikinci tura kaldı. Ortaya çıkan oy da..
Btso Evm Detaylı İnceleme İle Tek Firmaya 10 Milyon Lira Kazandırdı
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Enerji Verimliliği Merkezi (EVM), firmaların enerji verimliliği ve rekabetçiliğine dönük ç..
Çevreyi Kirleten 13 Firma Kapatıldı, 64 Firmaya 17 Milyon Lira Ceza Kesildi
Tekirdağ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, çevre kirliliğini önlemek amacıyla denetimlerine hız kesmeden devam ediyor. Ç..
Libya Gıda Fuarında 44 Türk Firması
Libya’da düzenlenen gıda fuarına Türk firmaları damga vurdu. Türkiye’den 44 firmanın katıldığı fuarın açılışını Trablus ..
Malkara Ziraat Odasından Süt Fiyatları Açıklaması: Üreticiler, Firmalar Tarafından Hep Mağdur Ediliyor
Malkara Ziraat Odası, süt fiyatlarının aşağı çekilmesine karşı olduklarını açıkladı.
Gürsulu İnşaat Firmalarından Yardım Çağrısına Anında Cevap Geldi
Depremin ağır etkilerini ortadan kaldırmaya yönelik ülke genelinde verilen mücadelenin en iyi örneklerinden birinin yaşa..
1,5 Milyar Liralık Yatırımda 44 Yenişehirli Firma Yer Alacak
İnşaatı hacmi ve maddi tutarı ile Marmara bölgesinin en büyük; Türkiye’de ilk 3’e giren sanayi sitesi Yenişehir’e ayrı b..
Yunanistana En Çok Sefer Yapan 3. Firma Bursadan
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın verilerine göre 1,5 yılda Yunanistan’a 2 bin 199 sefer gerçekleştiren Bursalı Lojisti..
Kobi Osb İçin Firma Talepleri Güncellenecek
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) bünyesinde faaliyetlerini sürdüren KOBİ Konseyi yeni dönemdeki ilk toplantısını yap..
Bursada Bir Tekstil Firmasında Çalışan 50Den Fazla İşçi Yemekten Zehirlendi, Hasta Yakınları Yemek Şirketinin Sahibine İsyan Etti
Bursa’da Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmet veren bir tekstil fabrikasında çalışan 50’den fazla işçi yedikleri akşam yem..
Üçge Firması Robot Yatırımları Zirvesinde
İstanbul’da 4-5-6 Ekim 2022 tarihlerinde düzenlenecek 7.Robot Yatırımları Zirvesi’nde; Üçge Drs, sektörünün dünya geneli..
Bursanın 250 Büyük Firmasının 33Ü Dosabsiad Üyesi
DOSABSİAD Başkanı Nilüfer Çevikel, BTSO’nun ‘Bursa İlk 250 Büyük Firma Araştırması’nda yer alan 33 firmanın, DOSABSİAD’ı..
Bursanın En Büyük Firmaları Belli Oldu
Bursa’da en büyük firmalar belli oldu. Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) kent ekonomisine ışık tutmak amacıyla bu..
resim yok
Maaşının aldığı gerçek ücret üzerinden gösterilmediği gerekçesiyle istifa eden işçi, kıdem tazminatı ve mesai alacağına ..
Lüks Araç Firmasının Bakım Merkezinde Yangın Paniği
Bursa’da lüks araç firmasının bakım merkezinde yangın çıktı. Yangında can kaybı yaşanmazken maddi hasar meydana geldi...
Sektörünün İki Önemli Firmasından İş Birliği
Helmet Broker, Türkiye’nin önde gelen dijital taşımacılık platformu ile iş birliği gerçekleştirdi.
Ulutekteki Bilişim Firmaları Büyümeye Katkı Sağlıyor
Küresel ölçeğe göre 2 kat fazla büyüyen Türk bilişim sektörü, başarı çıtasını yükseltirken ULUTEK Teknopark’taki firmala..
resim yok
Milyonlarca özel sektör çalışanını yakından ilgilendiren karara imza atan Yargıtay, haklı sebep göstermeden istifa edip ..
Bursalı Firmaların Teknofest Desteği Büyüyor
Bursa iş dünyası temsilcileri, Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) öğrencilerinin TEKNOFEST yarışlarında mücadele eden takım..
Bursa Model Fabrika, Firmaları Dijital Çağa Hazırlıyor
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı desteğiyle kente kazandırdığı Bursa Model Fabrika..
resim yok
Maaşının aldığı gerçek ücret üzerinden gösterilmediği gerekçesiyle istifa eden işçi, kıdem tazminatı ve mesai alacağına ..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
YUKARI