Bugun...

ARAMA SONUÇLARI

Süleymanpaşanın Projeleri Yükseliyor
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Çınarlı Mahallesi’nde yükselen projelerin inşaat çalışmalarını yerinde ince..
Çorlu Ve Süleymanpaşada 2 Şüphelinin Üzerinden Uyuşturucu Çıktı
Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ve Çorlu ilçelerinde polis ekiplerince yapılan denetimlerde, 2 şüphelinin üzerinden uyuşturucu ..
Süleymanpaşada Boccia Takımı Kuruluyor
Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ile Süleymanpaşa Kent Konseyi tarafından ortaklaşa hazırlanan projede, ku..
Süleymanpaşa Ve Mamak Kardeş Şehir Oldu
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Ankara’nın en büyük ilçelerinden biri olan Mamak Belediye Başkanı ..
Uluslararası Gurur Süleymanpaşanın
Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde Tenis Antrenörü ve Eğitmen olarak görev yapan Se..
Süleymanpaşanın Yol Atağı Birçok Mahalleyi Birbirine Bağlıyor
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, şehrin iki yakasını bir noktadan daha birbirine bağladı. Bahçelievler Mahallesi TOKİ K..
Süleymanpaşada Spor Tesisleri Faaliyete Geçmeye Devam Ediyor
Süleymanpaşa Belediyesi, ilçe genelinde 3 yılda hayata geçirdiği onlarca spor tesislerine bir yenisini daha ekledi. Bahç..
Süleymanpaşa-Muratlı Yolunda Kaza: 3 Yaralı
Tekirdağ’da Süleymanpaşa-Muratlı karayolunda meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
Süleymanpaşanın Renkleri Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen Süleymanpaşa’nın Renkleri Fotoğraf Yarışması sonuçlandı...
Süleymanpaşalı Kadınlardan Sabah Sporuna Büyük İlgi
Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen ve yaz boyunca haftanın üç günü üç farklı noktada uzman eğitmenler eşliğin..
Süleymanpaşalı Kadınlar Güne Sporla Başlayacak
Süleymanpaşa Belediyesi, yaz boyunca haftanın üç günü üç farklı noktada uzman eğitmenler eşliğinde sabah sporu etkinliği..
Süleymanpaşada Kurban Satış Noktası Tamamlandı
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi büyükbaş ve küçükbaş kurban satış alanında hazırlıkları..
Süleymanpaşada Ulusal Cimnastik Şampiyonası Düzenlendi
Tekirdağ’da, aralarında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden de olmak üzere toplam 10 il ve 14 kulübün katılımıyla Süleyma..
Süleymanpaşalı Sporcu Milli Takıma Seçildi
Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Tunahan Yörük, Sivas’ta düzenlenen Nadir Özsoy Türkiye Tekvando Şa..
Süleymanpaşa Belediye Konservatuvarı Yeni Mezunlarını Uğurladı
Süleymanpaşa Belediye Konservatuarı düzenlenen yılsonu gösterisi ile 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı mezunlarını uğurladı...
Süleymanpaşalı Genç Sporculardan 3 Dünya Şampiyonluğu
Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Sude Fidan ve Hamza Varol, Sırbistan’ın Başkenti Belgrad’da ya..
Süleymanpaşa Belediyesi İnternet Portalı İngilizce Yayına Başladı
Süleymanpaşa Belediyesinin, Tekirdağ ve Süleymanpaşa’nın tarihi, kültürü, turistik değerleri ve gastronomisi gibi birçok..
Süleymanpaşa Spor Şehri Olma Yolunda Hızla İlerliyor
Süleymanpaşa Belediyesi tarafından hizmete kazandırılan Karadeniz Mahallesi Kadir Çebi Spor Tesisleri’nin açılışı gerçek..
Süleymanpaşada Atık Yağ Denetimi
Süleymanpaşa Belediyesi tarafından ilçe genelinde atık yağ denetimi gerçekleştirilerek, işletmelere bilgilendirmede bulu..
Süleymanpaşada Saha Çalışmaları Sürüyor
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, saha çalışmalarına nezaret etmeyi ara vermeden sürdürüyor. Dumansı..
Süleymanpaşada Fotoğraf Yarışması
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, Süleymanpaşa’nın farklı özelliklerinin tanıtılması, şehrin potansiyelinin ortaya çıkar..
Süleymanpaşa Belediyesinden Bilgi Evi İle Eğitime Destek
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, ziyaret ettiği Bilgi Evi’nde eğitim desteği alan öğrencilerle bir araya gel..
Süleymanpaşanın Kızları Voleybolda Da Yükseliyor
Süleymanpaşa Belediyesi, öğrencilerin sportif faaliyetlerdeki başarılarını arttırmak, özellikle kız çocuklarımızı spora ..
Süleymanpaşalı Karateciler Kuşak Atladı
Süleymanpaşa Belediyesi bünyesinde açılan ve çocuklar ile gençlere çok sayıda branşta spor ve sanat eğitimi veren Kış Ok..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
YUKARI